ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА ШКОЛЕ 2018./2019.

ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ

Четвртак,18.10.2018. године од 19:00 до 20:00 часова
Уторак, 20.11.2018. године од 19:00 до 20:00 часова
Уторак,25.12.2018. године од 19:00 до 20:00 часова

 

ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ

Четвртак,14.03.2019. године од 19:00 до 20:00 часова
Среда, 17.04.2019. године од 19:00 до 20:00 часова
Уторак,21.05.2019. године од 19:00 до 20:00 часова

                                                                 Директор школе
                                                                         Дарко Егер

ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ

Написао 21 окт,2015

ПОДЕЛА ПРЕДМЕТА И ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ 2018/2019.

   

НEПАРНА СМЕНА

   

Ред.бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

СТРУКА

ПРЕДАЈЕ

ОТВОРЕНА ВРАТА

1

Остојић Љиљана

Српски језик

7/1, 7/3, 8/1, 8/5

Понедељак 4.час

2

Томашевић Ана

Српски језик

5/1, 5/3, 6/1, 6/3

Уторак 4.час 

3

Гојковић Љиљана

Eнглески језик

3/1, 3/5, 4/1, 4/5, 6/1, 6/3, 6/5, 7/1, 7/3

Понедељак 3.час

4

Ђорђевић Светлана

Eнглески језик

1/1, 1/3, 2/3, 2/5, 3/3, 4/3, 5/1, 5/3, 8/1, 8/5

Среда 5.час

5

Кушић Марина

Ликовна култура

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

 

6

Станисављевић Марија

Српски језик

6/5 

 

7

Новаковић Тамара

Mузичка култура

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Среда 4.час

8

Лалић Александар

Историја

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Среда 2.час

9

Рогљић И. Катарина

Географија

5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Петак 3.час

10 Васовић Милета Физика 6/1, 6/3, 6/5  
11 Петровић Даница Физика 7/1, 7/3, 8/1, 8/5 Четвртак 4.час

12

Петровић Станојевић Светлана

Mатематика

7/1, 7/3, 8/1, 7/5

Четвртак 4.час

13

Вујачић Гордана

Mатематика

5/1, 5/3, 6/1, 6/3, 6/5

Понедељак 5.час

14

Чепић Данијела

Xемија

7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Четвртак 3.час

15

Којић Маријана

ТИО и ТТ

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Среда 4.час

16

Карличић Миланко

ТИО и ТТ

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Среда 4.час

17

Чановић Драгана

Физичко васпитање

5/1, 5/3, 6/1, 6/3, 6/5, 7/1, 7/3

Петак 4.час

18

Лазић Милош

Физичко васпитање

7/1, 8/1, 8/5

 

19

Милосављевић Дарко

Немачки језик

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Понедељак 3.час 

20

Грочић Маја

Француски језик 

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Понедељак 3.час 

21 Димитријевић Биљана Биологија 5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3  

22

Николић Биљана

Верска настава

5/1, 5/3, 5, 6/1, 6/3, 6/7, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3

Понедељак 5.час 

23 Борозановић Душан Информатика и рачунарство 5/1, 5/3, 5/5, 6/1, 6/3

Четвртак 6.час

24 Филиповић Дуња Географија 5/1, 5/3 Уторак 4.час
         
         
         
         
       

   

ПАРНА СМЕНА

   

Ред.бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

СТРУКА

ПРЕДАЈЕ

ОТВОРЕНА ВРАТА

1

Васић Марина

Српски језик

5/2, 5/4, 7/4, 7/5, 8/2

Уторак 5.час

2

Станисављевић Марија

Српски језик и Грађанско

7/2

Понедељак 5.час

3

Петровић Весна

Српски језик

6/2, 6/4, 8/2, 8/3, 8/4

Четвртак 5.час

4

Рогић Љиљана

Енглески језик

3/2, 3/4, 3/6, 4/2, 4/4, 5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/4

Петак 2. час

5

Рудић Тамара

Енглески језик

1/2, 1/4, 2/1, 2/2, 2/4, 7/2, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

Четвртак 4.час

6

Грочић Маја

Француски језик

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/3, 8/4

 

7

Милосављевић Дарко

Немачки језик

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

 

8

Кушић Марина

Ликовна култура

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/4, 8/3, 8/4

Понедељак 3.час

9

Новаковић Јасенка

Mузичка култура

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

Среда 6.час

10

Филиповић Дуња

Географија

5/4, 7/2, 7/4

 

11

Ива Удовичић

Географија

5/2, 6/4, 7/5, 8/4

Уторак 4.час

12

Рогљић И. Катарина

Географија

6/2, 8/2, 8/3

 

13

Марко Пиштало

Историја

5/2, 5/4, 6/2, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/4

Среда 6.час

14

Васовић Милета

Физика

6/2, 6/4

Четвртак 5. час

15

Ана Манготић

Физика

7/2, 7/4, 8/2, 8/3

Среда 4.час

16

Стошић Горан

Mатематика 5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/4 Среда 3.час

17

Савић Драгана

Mатематика 7/2, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4 Среда 2.час

18

Трнавац Десимир

Биологија

5/2, 5/4, 6/4, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

Среда 5.час

19

Данијела Чепић

Xемија

7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

 

20

Димитријевић Биљана

Биологија

6/2

Уторак 5.час

21

Поповић Небојша

ТИО

5/2, 5/4, 8/2, 8/3, 8/4

Среда 4.час

22

Борозановић Душан

ТИО и ТТ

Информатика и рачунарство

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

 

23

Прибићевић Зоран

ТИО и ТТ

5/2, 5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

Среда 4.час

24

Савичевић Зоран

Физичко васпитање

 

 

25

Лазић Милош

Физичко васпитање

6/2, 7/2, 8/3, 8/4

Среда 6.час

26

Љубинковић Бранислав

Верска настава

7/2, 7/5, 8/2, 8/3, 8/4

Четвртак 3. час

27

Николић Биљана

Верска настава

5/2, 5/4, 6/2, 6/4

 

28

Лалић Александар

Историја

6/4, 8/3

 

29

Којић Маријана

ТИО

7/2

 

30

Карличић Миланко

ТИО 7/5  

31

Петровић Даница

Физика

8/4 

 

 

 

 

   
                     

                                                   

Прочитано 7358 пута Модификовано 31 окт,2018

Информације

Ministarstvo prosvete