ДАНИ ОТВОРЕНИХ ВРАТА ШКОЛЕ

ПРВО ПОЛУГОДИШТЕ

Уторак,18.10.2016. године од 19:00 до 20:00 часова
Среда, 23.11.2016. године од 19:00 до 20:00 часова
Четвртак,29.12.2016. године од 19:00 до 20:00 часова

 

ДРУГО ПОЛУГОДИШТЕ

Уторак,14.03.2017. године од 19:00 до 20:00 часова
Среда, 19.04.2017. године од 19:00 до 20:00 часова
Четвртак,25.05.2017. године од 19:00 до 20:00 часова

                                                                 Директор школе
                                                                         Дарко Егер

ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ

Написао 21 окт,2015

ПОДЕЛА ПРЕДМЕТА И ОТВОРЕНА ВРАТА ЗА НАСТАВНИКЕ 2016/2017.

   

НEПАРНА СМЕНА

   

Ред.бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

СТРУКА

ПРЕДАЈЕ

ОТВОРЕНА ВРАТА

1

Остојић Љиљана

Српски језик

5/1, 5/3, 6/1, 6/5

Уторак 4.час

2

Цвијовић Љиљана

Српски језик

7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Четвртак 4.час

3

Гојковић Љиљана

Eнглески језик

1/1, 1/3, 1/5, 4/1, 4/3, 4/5, 8/1, 8/3, 8/5

Четвртак 6.час

4

Ђорђевић Светлана

Eнглески језик

2/1, 2/5, 3/1, 3/3, 5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3

Понедељак 2.час

5

Кушић Марина

Ликовна култура

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Петак 2.час

6

Симић Весна

Mузичка култура

6/5, 7/1

Четвртак 3.час

7

Новаковић Тамара

Mузичка култура

5/1, 5/3, 6/1, 7/3

Уторак 3.час

8

Лалић Александар

Историја

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Понедељак 4.час

9

Рогљић И. Катарина

Географија

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Среда 3.час

10 Васовић Милета Физика 7/1, 7/3
Среда 7.час
11 Петровић Даница Физика 6/1, 6/5, 8/1, 8/3, 8/5 Уторак 5.час

12

Бакић Милош

Mатематика

5/1, 5/3, 6/1, 6/5

Понедељак 4.час

13

Вујачић Гордана

Mатематика

7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Уторак 2.час

14

Чепић Данијела

Xемија

7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Петак 3.час

15

Којић Маријана

ТИО

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Среда 5.час

16

Карличић Миланко

ТИО

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Четвртак 1.час

17

Чановић Драгана

Физичко васпитање

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/3, 8/1, 8/3

Понедељак 5.час

18

Лазић Милош

Физичко васпитање

7/1, 8/1, 8/5

Понедељак 3.час

19

Милосављевић Дарко

Немачки језик

5/1, 5/3, 6/1, 6/5

Четвртак 4.час

20

Аранђеловић Анкица

Француски језик

7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

Среда 2.час

21 Недић Биљана Информатика и рачунарство   Уторак 1.час поподне

22

Димитријевић Биљана

Биологија

5/1, 5/3, 6/1, 6/5, 7/1, 7/3, 8/1, 8/3, 8/5

/

       

 

         
         
         
         
         
       

   

ПАРНА СМЕНА

   

Ред.бр.

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ

СТРУКА

ПРЕДАЈЕ

ОТВОРЕНА ВРАТА

1

Цветковић Тијана

Српски језик

5/4, 8/4

Среда 4.час

2

Станисављевић Марија

Српски језик

5/2, 5/5, 6/3, 7/2

Четвртак 3.час

3

Ђурић Јелена

Српски језик

6/2, 6/4, 7/4, 8/2

Четвртак 4.час

4

Рогић Љиљана

Енглески језик

1/2, 1/4, 1/6, 2/2, 2/3, 3/2, 3/4, 5/4, 8/2, 8/4

Понедељак 5.час

5

Рудић Тамара

Енглески језик

2/4, 4/2, 4/4, 5/2, 5/5, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4

Среда 5.час

6

Керкез М. Снежана

Француски језик

5/2, 5/5, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Среда 3.час

7

Милосављевић Дарко

Немачки језик

5/2, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/4

Понедељак 4.час

8

Гавриловић Ђорђе

Ликовна култура

6/2, 7/2, 8/2, 8/4

Понедељак 2.час

9

Кушић Марина

Ликовна култура

5/2, 5/4, 5/5, 6/3, 6/4, 7/4

Уторак 3.час

10

Новаковић Јасенка

Mузичка култура

5/2, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Понедељак 4.час

11

Врбица Гордана

Географија

5/2, 5/4, 7/4, 8/2, 8/4

Уторак 2.час

12

Ива Удовичић

Географија

5/5, 6/4, 7/2

Четвртак 5.час

13

Рогљић И. Катарина

Географија

6/2, 6/3

/

14

Марко Пиштало

Историја

5/4, 6/2, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Среда 4.час

15

Васовић Милета

Физика

6/4, 7/2, 7/4

Уторак 4.час

16

Ана Манготић

Физика

6/2, 6/3, 8/2, 8/4

Уторак 2.час и

Четвртак 5. час

17

Бојиновић Зорка

Mатематика

5/2, 5/4, 7/4, 8/2, 8/4

Уторак 3.час

18

Савић Драгана

Mатематика

5/5, 6/2, 6/3, 6/4

Четвртак 6. час

19

Трнавац Десимир

Биологија

5/2, 5/4, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Уторак 2.час

20

Данијела Чепић

Xемија

7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Четвртак 4. час

21

Димитријевић Биљана

Биологија

5/5

Четвртак 6. час

22

Поповић Небојша

ТИО

6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4

Четвртак 3. час

23

Ћурчић Татјана

ТИО

Информатика и рачунарство

5/4, 8/2, 8/4

 

Уторак 3.час

 

24

Прибићевић Зоран

ТИО

5/2, 5/4, 6/2, 6/3, 6/4, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Четвртак 3. час

25

Савичевић Зоран

Физичко васпитање

5/2, 5/4, 6/2, 7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Понедељак 5.час

26

Лазић Милош

Физичко васпитање

5/2, 5/5, 6/3, 6/4

Уторак 6.час

27

Љубинковић Бранислав

Верска настава

7/2, 7/4, 8/2, 8/4

Четвртак 4.час

28

Богдановић Тања

Верска настава

5/2, 5/4, 5/5, 6/2, 6/3, 6/4

Уторак 5.час

29

Лалић Александар

Историја

5/2, 5/5, 6/3

/

30

Рогљић И. Катарина

Географија

6/2, 6/3

/

31

Којић Маријана

ТИО

5/2

/

32

Карличић Миланко

ТИО

5/5 /
       
Прочитано 5541 пута Модификовано 20 мар,2017

Информације

Ministarstvo prosvete